פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   במשרד או בבית: מכשירי העיסוי שישחררו את השרירים ויפנקו אתכם

   שרירים תפוסים פוגעים באיכות החיים וישנם מגוון מכשירי עיסוי שיכולים להקל על הכאבים ואף למנוע מהם להתכווץ. דניאל בבייב, מנהל מוצר והדרכה בחברת עמינח ואמריקן קומפורט, עם המכשירים שישפרו לכם את איכות החיים

   במשרד או בבית: מכשירי העיסוי שישחררו את השרירים ויפנקו אתכם
   צילום ועריכה: וואלה! NEWS

   שרירים תפוסים מפריעים לנו ביומיום ומקשות אפילו על פעולות פשוטות ביותר. לעתים עלינו להיעזר במכשירי עיסוי כדי להקל על הכאבים ולשחרר את השרירים. "מכשירי העיסוי נועדו לטיפול בשרירים במהלך היומיום", אומר דניאל בבייב, מנהל מוצר והדרכה בחברת עמינח ואמריקן קומפורט, "ביומיום אנחנו נחשפים למתח שבאופן ישיר משפיע על השרירים. לדוגמה, אנשים שעובדים בעבודה משרדית והם כפופים מול המחשב, דבר היוצר מתח לשרירים. המכשירים אינם תחליף לאיש מקצוע אלא מתחזקים את הגוף ומזרימים דם באזור תפוס. התחזוקה היא גם כדי להימנע מפגיעה. טוב לעשות זאת לפני אימון כושר וזה מתאים לרוב האוכלוסייה. מי שסובל מכאבים כרוניים צריך להתייעץ עם איש מקצוע".

   ישנו מגוון של מכשירי עיסוי מומלצים מבית אמריקן קומפורט, איך יודעים באיזה מכשיר לבחור?

   כדאי להתאים את סוג המכשיר לאזורים שבהם השרירים עלולים להיתפס או בדרך כלל מתכווצים. "יש לדוגמה מכשיר חגורה לצוואר והוא מתאים גם לכתפיים ולגב התחתון", אומר בבייב, "יש כרית עיסוי, שהיא מכשיר כללי מאוד, אפשר להניחה מתחת לירך, לרגליים ולגב התחתון. ישנם מוצרים שמעסים את כף הרגל וכן מכשיר שעושה רפלקסולוגיה לכף הרגל".

   לקבלת פרטים על מכשירי עיסוי ממולצים מבית אמריקן קומפקט: